Publication

Berekening van het effect van klein chemisch afval op de huidige afvalverwijderingsmethoden. (deelproject 4 van het project Klein Chemisch Afval)

Citations
Altmetric:
Series / Report no.
Open Access
Type
Report
Language
nl
Date
1985-06-30
Research Projects
Organizational Units
Journal Issue
Title
Berekening van het effect van klein chemisch afval op de huidige afvalverwijderingsmethoden. (deelproject 4 van het project Klein Chemisch Afval)
Translated Title
Calculation of the effect of small quantities of hazardous waste on the present disposal methods
Published in
Abstract

Ter voorbereiding en onderbouwing van een te ontwikkelen beleid aangaande een inzamelstructuur voor klein chemisch afval, wordt een aantal deelprojecten uitgevoerd. In deze studie is deelproject 4 aan de orde, zijnde een berekening van de invloed van klein chemisch afval op de vracht aan in deelproject 3 geselecteerde prioritaire stoffen op de huidige afvalverwijderingsmethoden. Gebleken is dat de vracht c.q. emissie van een aantal metalen zal kunnen afnemen van 10-75% en de uitstoot van enkele organische verbindingen (o.m. PCB) volledig kan worden teruggedragen. Dit geldt bij 100% kca inzameling. Het effect is te gering om voorgenomen emissie beperkende maatregelen achterwege te laten. Gezien de uitgangspunten dienen de resultaten met de nodige voorzichtigheid geinterpreteerd te worden.


Abstract not available

Description
Publisher
Sponsors
DGMH/AST / Hazewinkel
J.H.O.
DOI
PMID
Embedded videos